اخبار

مشارکت یاسمین پارسه در توسعه همکاری های ایران و اتریش در بخش گردشگری

مشارکت یاسمین پارسه در توسعه همکاری های ایران و اتریش در بخش گردشگری

۲۷ مرداد ۱۳۹۴

دکتر اسرافیل شفیع زاده  مدیر عامل شرکت خدمات جهانگردی یاسمین پارسه عضو هیئت مدیره جامعه تورگردانان ایران در نشستی به میزبانی  اتاق بازرگانی ایران و اتریش حضور یافت. در این جلسه مهندس سروری مدیر روابط عمومی جامعه ، آقای بنک دار عضو هیئت مدیره جامعه تور گردانان ایران و همچنین رئیس سازمان توسعه و تجارت ایران و معاونان وزرای اقتصاد و فن آوری کشور اتریش حضور داشتند.

در این ضیافت مقدمه چینی و تهیه مقاوله نامه های همکاری مشترک و تهیه مقدمات سفر سفر ورود هیئت 150 نفری اتریش به ریاست رئیس جمهور اتریش ، در دستور کار قرار گرفت.

قابل ذکر است پس از شکل گیری توافق هسته ای و ورود هیئت های تجاری از آلمان و ایتالیا و فرانسه ، اتریش از جمله کشورهای مهم و تاثیر گذار اروپایی است که در صدد استفاده از فرصت های تجاری و اقتصادی فراهم شده ، می باشد.

به همین منظور در جلسه بعدی که در سالن خلیج فارس برج میلاد تشکیل گردید ، محورهای توسعه مناسبات مورد بررسی قرار گرفت و همچنین زمینه های سرمایه گذاری مشترک در زیر ساخت های گردشگری مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

 

جامعه تور گردانان ایران به عنوان تخصصی ترین تشکل بخش خصوصی همواره درصدد استفاده از فرصتهای موجود در توسعه مناسبات با کشور پیشرو در حوزه گردشگری است و در این عرصه تمام تلاش خود را در جهت رسیدن به نتایج ملموس به کار گرفته.

به این مطلب امتیاز دهید:
امتیاز کاربران 0.0 ( نفر)

ارسال نظر

شرکت خدمات گردشگری یاسمین پارسه

بلوار میرداماد, میدان مادر (محسنی), خیابان وزیری پور, کوچه کاووسی, پلاک ۶۲ واحد۳

۰۲۱-۲۲۲۶۱۰۰۲

۰۲۱-۲۲۲۷۲۱۹۹

info@iranjasminco.com