سایر شهرها
لیمپوپو
لیمپوپو
ژوهانسبورگ
ژوهانسبورگ
پرتوریا
پرتوریا
دوربان
دوربان
پورت الیزابت
پورت الیزابت

مراکز خرید کیپ تاون

خرید:

کیپ تاون با فروشگاه ها و مراکز خرید متنوع، شهر مناسبی برای خرید است و انواع کالا با مارک های مختلف را میتوان در آن پیدا کرد. فروشگاه های شهر در طول هفته معمولاً از ساعت 8 تا 17 باز هستند. به جز وقت نهار روزهای شنبه. بعضی از آنها نیز بعد از ظهر های جمعه کمی دیرتر باز میکنند. این شهر، مراکز خرید بسیاری دارد که مهمترین آنها عبارتند از:

مرکز خرید سنچری سیتی کانال:

این مرکز، یکی از بهترین بازارهای کشور است و تسهیلات خرید و تفریحات مهیجی در آن وجود دارد. این مرکز با دارابودن 400 فروشگاه از مارک های داخلی و بین المللی، یکی از متنوع ترین مراکز خرید در نیمکره ی جنوبی است. این مرکز خرید با معماری جالب خود، هر ساله میلیون ها بازدید کننده دارد.

مرکز خرید کاوندیش اسکوئر:

در این مرکز خرید مکان های مختلفی مانند : کافی شاپ، مغازه های لوازم تخصصی، سینما و فضای بزرگ برای تفریح و سرگرمی وجود دارد. این مرکز سه طبقه دارد و قسمت اطلاعات آن در طبقه همکف است. همچنین، تعداد زیادی محل پارک ماشین در زیر زمین دارد که به آسانی خرید در کاوندیش اسکوئر می افزاید.

اسکله ویکتوریا و آلفرد:

این اسکله در بالای بخشی از لنگرگاه بندر کیپتاون ساخته شده و یکی از جذابیت های گردشگری شهر است. این مرکز با صدها مغازه، امکان خرید و تفریحات گوناگون را برای بازدیدکنندگان فراهم می کند.

میدان گرین مارکت:

میدان گرین مارکت، یکی از قدیمی ترین و معروف ترین بازارهای کیپ تاون است. این میدان سنگ فرش شده، انواع گوناگونی از عتیقه های آفریقایی، لباس، شمع و دکه های کالاهای خاص دارد. رستوران و کافه هایی نیز در اطراف میدان قرار دارند.

علاوه بر فروشگاه های فوق، انواع بازارهای دائمی و موردی و همچنین صدها فروشگاه مختلف دیگر در شهر وجود دارد که ذکر آنها از این مختصر فراتر است. شما میتوانید در زمان سفر به کیپ تاون از این مراکز خرید بازدید نمایید و ساعت خوشی را در این اماکن بگذرانید.

 

تصاویر

سایر جاذبه ها

به این مطلب امتیاز دهید:
امتیاز کاربران 0.0 (0 نفر)
برچسب ها
تور آفریقای جنوبی تور سافاری تور آفریقای جنوبی مراکز خرید کیپ تاون جاذبه های کیپ تاون کیپ تاون

ارسال نظر

شرکت خدمات گردشگری یاسمین پارسه

بلوار میرداماد, میدان مادر (محسنی), خیابان وزیری پور, کوچه کاووسی, پلاک ۶۲ واحد۳

۰۲۱-۲۲۲۶۱۰۰۲

۰۲۱-۲۲۲۷۲۱۹۹

info@iranjasminco.com